İş şəraiti:
AR Əmək Məcəlləsinə uyğun sənədləşmə olunur6 günlük iş həftəsiNahar şirkət tərəfindən verilirAvtomobil: “Mercedes-Benz Sprinter” 19 nəfərlik (Avtomobil sürücüdə qalır)Əmək haqqı: 800 AZN (gross)
Maraqlanan namizədlər CV-lərini mövzu hissəsində “Sürücü (servis xidməti)” qeyd etməklə cv@siyazantoyuq.az elektron ünvanına göndərə bilər. Əlavə suallar üçün 055-500-54-12 (WhatsApp) nömrəsi ilə əlaqə saxlaya bilərsiniz.
Yaş: 35-50;Təcrübə: Şəhərlər arası sərnişin daşıma üzrə minimum 2 il iş təcrübəsi;Sürücülük vəsiqəsi: “D” kateqoriyası mütləqdir;Fiziki sağlam olmalı:İşində dəqiq və məsuliyyətli olmalı;Tapşırıqları vaxtında və dəqiq icra etməli.
Şirkət əməkdaşlarının təhlükəsiz və vaxtında müəyyən edilmiş qrafik üzrə Bakı şəhərindən Şabran rayonu istiqamətinə çatdırmalı və iş gününün sonunda geri qaytarılmasını təmin etməli;Yol hərəkəti qaydalarına əməl etməli və sərnişinlərin təhlükəsizliyini təmin etməli;Sərnişinlərlə nəzakətli və peşəkar münasibət saxlamalı;Nəqliyyat vasitəsinin təmizliyinə və səliqəsinə nəzarət etməli, eyni zamanda texniki vəziyyətini yoxlamalı, lazım gəldikdə texniki xidmətlərə məlumat verməli.